Hotel Boss

Trzygwiazdkowy Hotel Boss mieści się w Warszawie przy ulicy Żwanowieckiej 20. Chociaż nie znajduje się w ścisłym centrum miasta, to cieszy się ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że posiada szeroko rozwinięte centrum bankietowo-konferencyjne, a hotelowi goście mogą znaleźć tu dobre warunki do relaksu po stresującym dniu biznesowym czy całodziennym zwiedzaniu stolicy.

Sąsiedztwo hotelu

Hotel Boss mieści się na warszawskim Wawrze. W najbliższym otoczeniu goście mogą liczyć na sąsiedztwo bogactwa przyrody. Spacery po lesie niezwykle odprężają, bliskość wałów nad Wisłą daje kolejne możliwości wycieczek na łonie natury.

Cieszy też dobra lokalizacja pod względem dojazdu do centrum Warszawy czy lotniska. Do Pałacu Kultury i Nauki dojedzie się w ciągu 20 minut, dojazd na lotnisko Chopina zajmie jakieś 25-30 minut.

Zaplecze hotelowe

Hotel dysponuje 136 pokojami, które zostały urządzone w najlepszym standardzie. W każdym znajduje się telewizor, telefon i dostęp do internetu. Każdy pokój wyposażono również w komfortową łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Hotel dysponuje standardowymi pokojami dwuosobowymi, ale też ma w swojej ofercie pokoje jednoosobowe oraz przestronne apartamenty rodzinne z czterema łóżkami.

Na terenie hotelu można skorzystać z sejfu, kącika biznesowego czy zestawu do prasowania.

Gastronomia w hotelu

Do dyspozycji gości jest kilka obiektów gastronomicznych. To Stary Młyn, restauracja Malinowa, Karczma Góralska, Lobby Bar i Klub Retro. Hotelowi goście mogą korzystać również z Chaty Grillowej. Wszystkie te miejsca dostosowano do potrzeb klientów indywidualnych, grup wycieczkowych oraz tych, którzy na terenie hotelu chcą zorganizować imprezę okolicznościową. W hotelu organizowane są konferencje, wesela, chrzciny, jubileusze, bankiety, pikniki czy studniówki na najwyższym poziomie.

Relaks w hotelu

Osoby, które do stolicy przyjechały w celach służbowych, jak i ci, którzy korzystają z usług hotelowych jako turyści, mogą odprężyć się, wybierając jedną z proponowanych w hotelu rozrywek. Na terenie obiektu hotelowego znajduje się sala fitness, z której dowolnie mogą korzystać wszyscy hotelowi goście, basen, gabinet masażu oraz kręgielnia. W okresie letnim korzystać można z boiska do siatkówki oraz piłki nożnej. Hotel udostępnia rowery, a dla dzieci stworzono tutaj bezpieczny plac zabaw.

Biznes w hotelu

W Hotelu Boss znajduje się aż 16 sal konferencyjnych. Wszystkie zostały kompleksowo wyposażone w niezbędny sprzęt techniczny. Najmniejsza sala jest idealna dla 16 osób, w tej największej zmieści się nawet 550 słuchaczy. Hotel zapewnia również obsługę wszelkich wydarzeń biznesowych. W jego ofercie znaleźć też można służbowe obiady oraz przerwy kawowe.

Warto również korzystać z pakietów specjalnych, dzięki którym konferencję można zorganizować tutaj zgodnie z indywidualnymi potrzebami, ale w specjalnej, niższej cenie.

Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty tego obiektu. Wszelkie informacje znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej hotelu, www.hotelboss.pl.