Hotel Campanile

Hotel Campanile mieści się na warszawskiej Woli, dokładnie przy ulicy Towarowej 2. To typowy hotel biznesowy, który goście często wybierają właśnie ze względu na atrakcyjną lokalizację. Nie bez znaczenia jest również dobra cena za nocleg.

Sąsiedztwo hotelu

Nieopodal hotelu znajduje się Dworzec Centralny i najważniejsze centra biznesowe stolicy. W okolicy mieszczą się też główne atrakcje turystyczne, takie jak Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowe.

Hotel wyróżnia się też świetną komunikacją. Z lotniska goście dojadą tu w 10 minut, z Dworca Centralnego można dojść spacerem. Nieopodal hotelu znajdują się stacje metra, przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Zaplecze hotelowe

Hotel zapewnia 194 pokoje. Wszystkie wyposażone są w standardowy sprzęt. Łózka jedno bądź dwuosobowe, telewizor LCD, biurko, telefon, szafa, sejf. W każdym pokoju działa bezprzewodowy internet, telewizja kablowa, klimatyzacja. Pokój wyposażony jest również w czajnik, zestaw do przyrządzenia kawy i herbaty. W łazience znajduje się suszarka i środki czystościowe.

Recepcja zapewnia poranną prasę, w hotelu mieści się też pralnia i suszarnia. Na życzenie można zamawiać taksówkę, przewodnika. Co ważne, hotel dysponuje pokojami dla palaczy oraz pokojami, które są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Gastronomia w hotelu

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, która pomieści nawet 160 osób. Latem i wiosną działa patio na zewnątrz obiektu.

Hotel oferuje śniadania w formie szwedzkiego stołu. Do godziny 21:30 w restauracji można też zamawiać dania a la carte. Specjalnością lokalu są dania przyrządzane z produktów sezonowych, zawsze świeżych. W godzinach popołudniowych hotelowi goście mogą korzystać również z zimnego bufetu.

Biznes w hotelu

Na terenie hotelu znajduje się centrum konferencyjne, które pomieszczą jednocześnie nawet 270 osób. Sale mogą być modyfikowane ze względu na indywidualne preferencje klientów. Każda z nich wyposażona jest w profesjonalne zaplecze techniczne. Hotel oferuje również catering i kompleksową obsługę biznesowych wydarzeń. Na gości czeka też dwupoziomowy parking na 160 aut.

Relaks w hotelu

Na terenie obiektu znajduje się Play Room z PlayStation. To świetna rozrywka dla turystów żądnych relaksu i klientów biznesowych, którzy po dniu pełnym stresu mogą się tutaj solidnie zrelaksować.

Artykuł powstał w oparciu o stronę Warszawskiego hotelu Campanile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *