Hotel Gromada

Trzygwiazdkowy Hotel Gromada znajduje się w Warszawie przy ulicy Powstańców Warszawy 2. Wyróżnia się relatywnie niską ceną i wysokim standardem. To głównie dlatego tak chętnie odwiedzają go zarówno podróżni, którzy do stolicy przybywają w celach służbowych, jak i turyści. Niewątpliwą zaletą jest też jego położenie – hotel mieści się w samym sercu Warszawy.

Zaplecze hotelowe

Hotel oferuje 235 pokoi w standardzie trzech gwiazdek oraz 84 pokoi w standardzie czterech gwiazdek. W każdym pokoju są wygodne łóżka, łazienka, telefon, kącik biznesowy, klimatyzacja, bezpłatny dostęp do internetu. Do dyspozycji gości oddano pokoje jednoosobowe, dwuosobowe standard, pokoje studio, apartamenty, pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje typowo biznesowe z różnym wyposażeniem.

W hotelu funkcjonuje całodobowy room service. Goście mogą zamawiać usługę prania, prasowania, budzenia. Jest tutaj przechowalnia bagażu, salon fryzjerski, gabinet SPA. Po wcześniejszym powiadomieniu hotel przyjmuje też gości ze zwierzętami. Mile widziane są rodziny z małymi dziećmi – najmłodsi goście mogą liczyć na wszelkie udogodnienia, takie jak łóżeczko, przewijak, wanienka.

Ceny wynajmu pokoju hotelowego na jedną dobę oscylują wokół kwoty od 180 złotych do 405 złotych. Pokoje można rezerwować osobiście, telefonicznie oraz za pośrednictwem strony internetowej hotelu (warto korzystać z ofert specjalnych, które dostępne są online).

Sąsiedztwo hotelu

Lokalizacja hotelu jest bez wątpienia doskonała. Tylko jeden kilometr dzieli obiekt od Dworca Centralnego i słynnych Złotych Tarasów. Nieopodal znajduje się też Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Narodowe, Filharmonia Narodowa, Ogród Saski, Krakowskie Przedmieście czy Stadion Narodowy.

Gastronomia hotelu

Na terenie hotelu funkcjonują dwie restauracje, drink bar, kawiarnia oraz bar na patio. W każdym lokalu można zorganizować spotkanie biznesowe, szybki, służbowy lunch albo obiad w rodzinnym gronie. Wieczorem warto udać się na patio, gdzie serwowane są wyborne drinki.

Dumą hotelu jest Karczma, w której serwowane są dania typowo polskie. W tej restauracji miejsce znajdzie nawet 200 osób. Co ciekawe, lokal został podzielony na sześć różnych stref, a każda z nich ma inny wystrój. Zaskakuje też menu, które zmienia się raz w tygodniu.

Relaks w hotelu

Hotel Gromada posiada strefę SPA, w której można zamówić masaż oraz zabiegi pielęgnacyjna na twarz i ciało. Do dyspozycji gości jest też sauna. Zamówić można usługę fryzjera.

Biznes w hotelu

Hotel oferuje trzy sale konferencyjne, w których zmieści się do 300 osób. Zaplecze konferencyjne to również pięć mniejszych sal, w których można zorganizować spotkanie biznesowe dla 15-35 osób. W hotelu znajdują się też małe business room. Zmieści się w nich do 10 osób i przeznaczone są głównie na kameralne spotkania służbowe. Wszystkie obiekty tego rodzaju posiadają pełne zaplecze audio wizualne. Hotel oferuje też obsługę techniczną oraz catering.

W salach można również zorganizować imprezy okolicznościowe wszelkiego rodzaju. Odbywają się tutaj jubileusze, urodziny, chrzciny, a nawet huczne wesela.

źródło zdjęcia: gromada.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *