Hotel Ibis

Hotel Ibis, jaki mieści się w centrum Warszawy jest częścią hotelowej sieci Accor Hotels. Ta posiada swoje obiekty na całym świecie. Hotele te wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości świadczonych usług.

Ibis Warszawa Centrum znajduje się przy Alei Solidarności 165. To doskonała lokalizacja, patrząc na potrzeby zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. Ścisłe centrum Warszawy sprzyja zwiedzaniu miasta i przemieszczania się po stolicy w celu biznesowych spotkań.

Zaplecze hotelu

Dwugwiazdkowy hotel oferuje swoim gościom aż 191 pokoi o różnym standardzie. We wszystkich założona jest klimatyzacja, bezprzewodowy internet, w łazience znajduje się suszarka i zestaw kosmetyków. Hotel posiada pokoje dostosowane do osób niepełnosprawnych, przyjmuje też gości ze swoimi pupilami. Ceny za pobyt są przystępne. Za dobę w pokoju dwuosobowym zapłacimy tylko 158 złotych.

Na terenie hotelu znajduje się też podziemny parking (60 złotych za dobę). Hotel dysponuje też sejfem, goście mogą skorzystać z usług takich jak: pranie, prasowanie czy dostarczanie codziennej prasy. Na recepcji hotelu można zamówić taksówkę, personel pomoże też w organizacji grupowej wycieczki.

Gastronomia w hotelu

Hotel oferuje pobyty ze śniadaniami w formie bufetu. Restauracja czynna jest dla hotelowych gości od godziny 6:30 do 10. Serwowane jest tradycyjne śniadanie kontynentalne. W bufecie znajdują się też lokalne specjały kuchni polskiej.

Na terenie hotelu funkcjonuje też bar i restauracja. Oba obiekty czynne są przez siedem dni w tygodniu. Goście mogą w nich raczyć się wykwintnym obiadem i sytą kolacją. W ofercie lokali jest również szeroki wybór alkoholi.

Spotkania biznesowe w hotelu

W Hotelu Ibis stworzono aż 6 sal konferencyjnych, wszystkie są w pełni wyposażone. Najmniejsza sala ma 16 metrów kwadratowych, największa 90 metrów kwadratowych. W służbowych spotkaniach może więc brać udział od 2 do nawet 70 gości.

Na życzenie klientów, hotel udostępnia całkowite wyposażenie audio-video, ekran, flipchart czy rzutnik. Oferuje też obsługę techniczną, organizuje lunch i przerwy kawowe.

Okolica hotelu

Ogromnym atutem hotelu jest jego lokalizacja. Ibis mieści się w odległości tylko 2 kilometry od ścisłego centrum stolicy. Do lotniska Okęcie jest zaś 10 kilometrów.

Dla turystów cenne są informacje dotyczące największych atrakcji miasta. Park Łazienkowski znajduje się 5 kilometrów dalej, od Starego Miasta hotel dzielą tylko 4 kilometry. Do ZOO jest 5 kilometrów. Najbliższe centrum handlowe (Klif) znajduje się w odległości 2 kilometrów.

Dla kogo jest ten hotel?

Zarówno dla całych rodzin, które chcą zatrzymać się w pobliżu największych atrakcji Warszawy, jak i klientów biznesowych, którzy do stolicy przybyli w celach służbowych. Ibis oferuje dobra jakość pobytów w niskiej cenie. To hotel dla każdego, na każdą kieszeń. Wydaje się, że jest to jedna z lepszych propozycji dla osób ceniących sobie wysokie standardy, ale nielubiących przepłacać.

Z uwagi na duże zainteresowanie hotelem, przed przybyciem warto zarezerwować pobyt.

źródło zdjęcia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ibis_Hotel_(Bilbao).JPG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *