Hotel Reytan

Trzygwiazdkowy Hotel Reytan znajduje się przy ulicy Tadeusza Reytana 6, nieopodal Łazienek Królewskich. Obiekt cieszy się dużym powodzeniem ze względu na swoją lokalizację. Oprócz Parku Łazienkowskiego, w pobliżu znajduje się stacja I linii metra, ulica Puławska (jedna z głównych arterii stolicy), Belweder i Pola Mokotowskie.

Hotelowe pokoje

W Hotelu Reytan mieści się 89 pokoi (jedno i dwuosobowe), nocleg znajdzie tu 170 osób. Obiekt dostosowany jest do przyjmowania klientów indywidualnych, jak i grup. Czas spędzają tu rodziny z dziećmi i klienci biznesowi. Niektóre pokoje zostały dostosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

Wystrój hotelowych pokoi sprzyja spędzaniu tu wolnego czasu. Ciepła kolorystyka i standardowe wyposażenie wpływają na doskonały komfort wypoczynku. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, biznesowe biurka, mini barek i stały dostęp do internetu.

Wynajęcie pokoju w Hotelu Reytan to wydatek rzędu 300-600 złotych. Dzieci do lat 3 przebywają w obiekcie bezpłatnie. Dla dzieci do lat 14-stu przewidziano 50% zniżkę. Na specjalne promocje mogą też liczyć studenci i osoby, które zarezerwują pobyt odpowiednio wcześniej. Na oficjalnej stronie hotelu znajduje się zakładka „oferty specjalne” – warto tam zaglądać.

Hotel dopuszcza też przyjazd z domowym pupilem. Zakwaterowanie zwierzątka kosztuje 40 złotych za każdą dobę.

Hotelowe zaplecze

Hotelowi goście mogą liczyć na rozmaite usługi, które wpływać będą na jeszcze lepszy wypoczynek. W recepcji znajduje się komputer z drukarką. Na życzenie dostarczana jest codzienna prasa. W recepcji znajdują się skrytki depozytowe oraz sejf. W pokoju może znaleźć się deska do prasowania wraz z żelazkiem oraz niezbędne akcesoria do pobytu z dzieckiem (łóżeczko, wanienka, przewijak).

Przez całą dobę oferowane są usługi przewozowe. Dostępna jest pralnia oraz serwis do pokoi. Na terenie hotelu funkcjonuje parking strzeżony, dostępny tylko dla gości.

Hotel organizuje też na życzenie wycieczki po Warszawie. Koszt zwiedzania wraz z przewodnikiem to około 140 złotych.

Gastronomia w hotelu

Hotel Reytan dysponuje przestronną restauracją, w której serwowane są śniadania (dodatkowo płatne w cenie 30 złotych). Śniadania w formie bufetu oferowane są w godzinach 7:00 – 11:00.

Restauracja jest również czynna w trakcie trwania konferencji czy innych wydarzeń specjalnych, jakie organizowane są w hotelowym obiekcie.

Istnieje także możliwość zamówienia zimnej kolacji do hotelowego pokoju. Za taką usługę należy zapłacić 39 złotych. W tej cenie, hotelowy gość otrzyma półmisek wędlin, świeże pieczywo, sałatkę oraz świeżo wyciskany sok.

Konferencje w hotelu

Reytan dysponuje trzema salami konferencyjnym, które pomieszczą od 13 do 60 osób (wiele zależy od ustawienia stołów i krzeseł). Wszystkie posiadają pełne wyposażenie techniczne, klimatyzację oraz Wi-Fi.

Hotel zapewnia pełną obsługę biznesowych wydarzeń. Oferuje catering, przerwy kawowe, obsługę techniczną. Oprócz standardowych propozycji, chętnie spełnia indywidualne życzenia klientów, dotyczące organizacji wszelkich imprez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *