Mamaison Hotel Le Regina

Mamaison Hotel Le Regina znajduje się na Nowym Mieście w Warszawie. To obiekt utrzymany w stylu boutique, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Hotel mieści się w zabytkowym Pałacu Mokronowskich, dzięki czemu jest nie tylko miejscem idealnym na wypoczynek, ale również świetną atrakcją turystyczną.

Zaplecze hotelowe

Hotel oferuje 58 pokoi z komfortowym wyposażeniem oraz 3 apartamenty dla najbardziej wymagających gości. We wszystkich umieszczono oryginalne włoskie meble, na niektórych ścianach znajdują się zachowane jeszcze oryginalne freski. Goście mają do wyboru pokoje standardowe, superior room, deluxe room, penthouse suite oraz apartament prezydencki. Największy pokój ma ponad 116 metrów kwadratowych powierzchni. Posiada 2 łazienki oraz 2 sypialnie. Jest też wyposażony w kuchnię. Standardowe pokoje to zaś około 30 metrów powierzchni, łazienka, mini barek, klimatyzacja, telefon, telewizja oraz internet. Ceny noclegu wahają się od około 80 euro do 370 euro, w zależności od wybranej opcji komfortu.

Sąsiedztwo hotelu

Hotel Le Regina cieszy się doskonałą lokalizacją. Znajduje się przy ulicy Kościelnej 12, na Nowym Mieście. To ścisłe centrum stolicy, miejsce typowo turystyczne. Do warszawskiej Starówki jest dokładnie 850 metrów, tyle samo do Zamku Królewskiego. 150 metrów dzieli hotel od Multimedialnego Parku fontann, na Stadion Narodowy wystarczy przejść mostem.

Gastronomia w hotelu

W hotelu czynna jest restauracja La Rotisserie, która uzyskała 3 punkty Gault Millau. Warto zasiąść na jej okazałym dziedzińcu i raczyć się serwowanymi doskonałościami międzynarodowej kuchni. Restauracja serwuje śniadania, lunche, obiady, wykwintne kolacje. Wszystkie dania przyrządzane są z tylko świeżych i sezonowych składników. Ogromną popularnością cieszą się autorskie ciasta szefa kuchni.

W obiekcie jest również lobby bar. To miejsce doskonałe na szybki lunch i biznesowe spotkanie albo luźną pogawędkę ze znajomymi. Zamówić tu można rozmaite przekąski, szlachetne wina, orzeźwiające koktajle, likiery czy aromatyczną kawę.

Relaks w hotelu

Mamaison Hotel Le Regina oferuje swoim gościom luksusowe SPA. We wnętrzach hotelu znajduje się kryty basen i sauna. Zamówić też można zabiegi upiększające albo odprężające masaże.

Biznes w hotelu

Hotel dostosowany jest to organizacji konferencji i innego rodzaju wydarzeń biznesowych. Eventy mogą odbywać się w dwóch salach konferencyjnych z pełnym wyposażeniem technicznym oraz profesjonalną obsługą. Hotel oferuje też biznesowe apartamenty w celu bardziej kameralnych spotkań. Na potrzeby takich wydarzeń oferuje również catering.

Warto dodać, że w hotelu mogą odbywać się też wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz wesela. Te odbywać się mogą w hotelowej restauracji. Imprezy tego typu omawiane są indywidualnie z nowożeńcami. Le Regina udostępnia im apartament gratis w noc poślubną, dostęp do hotelowego SPA, a wszystkim gościom wesela wręczane są okazjonalne upominki.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rezerwacji pokoju danego typu znajdują się na oficjalnej stronie hotelu. Tam też zamieszczana jest aktualna oferta noclegowa tego obiektu.

http://www.mamaison.com/warsaw/

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *