Radisson Blu Sobieski Hotel

Czterogwiazdkowy Radisson Blu Sobieski Hotel znaleźć można w ścisłym centrum stolicy, dokładnie na Placu Artura Zawiszy 1. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków miasta – jego elewacja jest niezwykle kolorowa, dzięki czemu obiekt wyróżnia się na tle innych.

Zaplecze hotelowe

Hotel oferuje aż 452 pokoje i apartamenty o różnym wyposażeniu. W standardzie znajduje się łazienka, telewizor, kącik biurowy, klimatyzacja, internet, mini barek. Obiekt dysponuje pokojami dla osób niepełnosprawnych, a na specjalne życzenie gościom oferowana jest antyalergiczna pościel. W każdym pokoju może być dołączona dostawka dla dziecka – pobyt maluchów ze śniadaniem to koszt 150 złotych. Jeśli zaś śpią z rodzicami na łóżku, wtedy ich pobyt jest całkowicie darmowy. Dla hotelowych gości udostępniany jest też podziemny parking na 147 miejsc.

Sąsiedztwo hotelu

Ścisłe centrum stolicy to doskonała lokalizacja dla gości, którzy do Warszawy przybyli zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Warto nadmienić, że od lotniska Chopina hotel dzieli jedynie 6 kilometrów, a do stacji kolejowej jest dokładnie 1 kilometr. 10 minut jazdy samochodem albo komunikacją miejską sprawi, że turyści znajdą się w Łazienkach Królewskich, na Starym Mieście albo w Muzeum Powstania Warszawskiego. Na zakupy do galerii Złote Tarasy można wybrać się spacerkiem.

Gastronomia w hotelu

Na terenie hotelu znajdują się dwie restauracje. Pierwsza to Marysieńka, w której zajadać się można daniami kuchni polskiej. To tutaj właśnie serwowane są hotelowe śniadania w formie bufetu. W Marysieńce organizowane są też przeróżne eventy firmowe albo rodzinne imprezy okolicznościowe.

Druga restauracja to Trylogia. To obiekt czynny od 9:00 rano do późnych godzin nocnych. W menu znaleźć można sznycel wiedeński czy filet z łososia. Menu restauracji zmienia się sezonowo. Wieczorem warto wpaść tam na drinka czy kieliszek mocniejszego trunku.

Relaks w hotelu

Goście hotelu Radisson Blu Sobieski mogą korzystać ze strefy SPA. W nocleg wliczona jest sala fitness oraz sauna. Dodatkowo płatne są usługi fryzjerskie, kosmetyczne i odnowy biologicznej. W hotelu można zamówić masaż czy zabiegi upiększające. Hotelowe centrum rekreacji i odpoczynku czynne jest codziennie do godziny 23:00.

Biznes w hotelu

Hotel oddaje do dyspozycji aż 18 sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić nawet 600 osób. W obiekcie znajduje się też największa w całym mieście sala balowa – idealna na organizację wesela. Wszystkie sale zostały profesjonalnie wyposażone w sprzęt audio wizualny (projektory multimedialne, ekran, flipcharty itp.). Hotel oferuje też obsługę techniczną, catering i pomoc kelnerską. Co ciekawe, Raddison Blu jest w stanie zapewnić catering zewnętrzny nawet dla 5 000 osób.

Warto zaglądać na oficjalną stronę internetową hotelu. Rezerwacja pobytu drogą online jest korzystna dla potencjalnych gości – wtedy uzyskać można atrakcyjne rabaty cenowe. Średni koszt spędzenia w tym obiekcie doby hotelowej to 590 złotych.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *