Hotel Partner

Hotel Partner mieści się zaraz przy trasie S8, która połączona jest z autostradą A2. Właśnie dzięki temu jego gośćmi są przede wszystkim klienci biznesowi. Hotel Partner to obiekt kameralny, ale nowoczesny, komfortowy dla osób, które przybyły do Warszawy służbowo lub chcą się tu zatrzymać przejazdem.

Sąsiedztwo hotelu

Warto zwrócić uwagę na lokalizację. Hotel mieści się przy trasie S8, po prawej stronie Wisły. To idealne położenie, jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, iż nie trzeba wjeżdżać do centrum stolicy, by znaleźć komfortowy nocleg. Z drugiej jednak strony, podróż do najważniejszych miejsc miasta nie będzie stanowić większego problemu. Jeśli w hotelu chcieliby zatrzymać się turyści nastawieni na zwiedzanie Warszawy, w 10 minut dojadą do Starego Miasta, w 20 minut do Centrum Nauki Kopernik. Jakieś 25 minut dzieli hotel od Stadionu Narodowego. Do lotniska Okęcie dojedzie się w 30 minut a do tego w Modlinie w 40 minut.

Zaplecze hotelowe

W hotelu znajduje się aż 130 pokoi – jedno oraz dwupokojowe oraz kilka luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telefony, telewizję, mini barek. Na gości czeka podziemny parking oraz parking tuż przed obiektem.

Ceny doby są zróżnicowane, zależą od standardu pokoju oraz długości pobytu gości. Standardowy, dwuosobowy pokój na jedną dobę kosztuje około 240 złotych. W cenę wynajmu wszystkich pokoi wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Gastronomia w hotelu

Do dyspozycji gości oddano klimatyczną restaurację. To w niej serwowane są śniadania oraz obiady i kolacje z karty. Szef kuchni poleca dania typowo polskie oraz potrawy śródziemnomorskie. Na gości czeka również doskonały wybór win z różnych stron świata.

W restauracji mieści się też kameralny bar, czynny do późnych godzin nocnych. To idealne miejsce na odprężenie po ciężkim dniu.

Lokal gastronomiczny pomieści 140 osób. Nierzadko organizowane są w nim imprezy okolicznościowe oraz firmowe bankiety.

Relaks w hotelu

Na drugim piętrze znajduje się sauna fińska oraz parowa, z których goście hotelowi mogą korzystać bez ograniczeń. Tam również mieści się niewielka strefa rekreacyjna, z przyrządami do ćwiczeń aerobowych.

Biznes w hotelu

Ponieważ Hotel Partner nastawiony jest na przyjmowanie gości, którzy do Warszawy przybyli w celach służbowych, dysponuje szeroką ofertą organizacji biznesowych spotkań. W skład zaplecza obiektu wchodzi pięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. W salach pomieści się od 30 do nawet 120 osób (w zależności od ułożenia krzeseł). We wszystkich znajdują się rzutniki, mikrofony, bezprzewodowy internet, nagłośnienie, tablica flip-chart, klimatyzacja. Każda sala obsługiwana jest przez personel techniczny a hotel zapewnia uczestnikom spotkań bufet kawowy oraz lunch.

Mając na uwadze różne wymagania klientów, Hotel Partner oferuje różne pakiety organizacji służbowych eventów. Ich ogromną zaletą jest fakt w pełni profesjonalnej obsługi. Cieszy też lokalizacja – z dala od wielkomiejskiego zgiełku, dzięki czemu można uczestniczyć w spotkaniu w pełnym skupieniu.

http://www.partnerhotel.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *